Ceník

Vzhledem k tomu, že jsme spolek (uskupení více spolků), neplatí se u nás za žádné služby. Platí se pouze členský příspěvek člena příslušného spolku, který Vás připojí. Jednotná cena členského příspěvku je stanovena na 199Kč měsíčně. Příležitostně a lokálně je možné vyhlásit dočasnou, nebo i trvalou slevu na členství dle dané lokality, což vždy uveřejňujeme na hlavní stránce.

Základní členství: 199Kč měsíčně

Zvýhodněné členství: 99Kč měsíčně
VIP členství: 299Kč měsíčně

Vratná záloha na zapůjčené zařízení je domlouvána individuálně v každé lokalitě a na základě interních podmínek jednotlivých spolků. Obvykle se vybírá jen u členů, kteří mají u nás již v minulosti špatnou platební morálku, nebo jsou v registru dlužníků, exekucí, nebo mají insolvenci. Její výše je obvykle od 1000Kč do 5000Kč zejména podle zvolené technologie připojení. Celá částka se vrací při ukončení členství v případě, že neexistuje dluh na členských poplatcích a bylo v pořádku vráceno (a naším technikem odborně demontováno) zapůjčené zařízení. V opačném případě je použita část zálohy na vyrovnání dluhu, nebo škody a zbylá část je členovi vrácena. Při porušení podmínek v síti záloha propadá v plné výši, se zachováním povinnosti řádně vrátit zapůjčené zařízení.

Zapůjčení IP telefonu včetně měsíčního paušálu (vlastní pevné číslo dle lokality, příchozí hovory zdarma, odchozí hovory dle ceníku, hovory v síti a propojených sítí zdarma, nebo přes GSM bránu kamkoliv po ČR zdarma: 149Kč / měsíčně.

Informace a odkazy:

Test rychlosti v síti:

Info: Tento test Vám bude fungovat JEN v naší síti. Pokud se k tomuto webu připojujete odjinud, nebude fungovat.

Test rychlosti v síti CZWifi.net spustíte zde

Test rychlost do internetu:

Test rychlosti do internetu spustíte zde

Hledáme zajímavé lokality pro zřízení našich vysílacích bodů:

Máte zajímavý dům, nebo alespoň jeho střechu a dobrý výhled? Pak je velmi pravděpodobné, že by se to dalo příjemně využít. Stále hledáme zajímavá místa, kde by bylo ideální zřídit náš vysílací bod a rozšířit tak naši síť o další pokrytí.

Hledáme / podmínky:
Místa s dobrým výhledem na široké okolí nejlépe s dobrou zástavbou ve výhledu.
Místa vysoce položená, která mají dohled na více měst, vesnic a podobně (tedy klidně i bez husté zástavby).
Možnost případně zřízení podružného měření energií, nebo napojení se na stávající rozvod (lze pevně spočítat spotřebu, která není nijak veliká, případně ji měřit - jedno zařízení má přibližně pouhých 5W).

Co za to?
V případě, že potřebujete připojení k internetu, máte jej od nás za polovic a v případě umístění tří a více vysílačů dokonce zdarma.
Máte-li již internet vyřešený, určitě se dá domluvit oboustranně výhodné plnění i jinou formou.
Technické předpoklady: Dobrá dostupnost k vysílacímu bodu - stabilní střecha, dobrý přístup až k anténám.
Dobrý přístup v případě servisu (samostatně, nebo za Vaší přítomnosti).
Stabilní elektrická přípojka 220-250V.
Možnost umístění skříně - rozvaděče na blízké dostupné místo, ideálně co nejblíže k anténám.
Stabilní zázemí (dlouhodobá nájemní smlouva, souhlas vlastníka objektu, případně cokoliv, co zajistí dostupnost i v případě, že se změní v domě nájemní vztahy).

Co zajistíme my?
Veškerou techniku a její instalaci, konfigurace, ladění, údržbu, výměnu, monitoring provozu neseme na své náklady my.
Zajistíme prodloužení přívodu elektrické energie, pokud není přímo dostupná.
Svod internetu až k Vám, na vybrané přípojné místo, které připojujeme se slevou, nebo zdarma (kabel a internetová zásuvka na vybrané místo v domě).

Co zajistíte Vy?
Souhlas vlastníka budovy.
Přístup k danému místu instalace.
Elektrickou přípojku v dosahu bodu - dle domluvy s technikem
..ostatní případné legislativní potřeby týkající se objektu (v případě spoluvlastnických podílů souhlas zmocněnce / správce domu, nebo podílníků).

Vykupujeme Ubiquiti antény:

Pokud Vám doma zbyla anténa na internet, kterou již nepotřebujete, nabídněte nám ji. Vykupujeme zejména UBNT zařízení, ale i další výrobce (Mikrotik, IgniteNet a další). Umíme si poradit i se zaheslovaným zařízením, nebo se zařízením se zakázaným tlačítkem pro reset. Máte-li zájem, nabídněte nám ji.

Telefony v naší síti:

V naší síti používáme VoIP volání na vlastním serveru v Praze. Nabízíme běžné geografické číslo dle Vaší lokality. K dispozici máme mnoho IP telefonů Mitel, ale máme dodavatele s výbornou cenou i od dalších výrobců (Cisco, GrandStream atd). Na naší ústředně máme několik GSM bran s neomezeným voláním, které rádi a často pouštíme našim klientům. Můžete tak v rámci volné kapacity volat zcela zdarma. Informujte se o podrobnostech. Klientům v CZWifi.net rádi zapůjčíme IP telefon již nastavený prakticky obratem. Zeptejte se svého technika.