Objednávka / Poptávka / Nabídka

Na této stránce můžete poptat dostupnost našich služeb, případně rovnou objednat připojení. Také nám zde můžete nabídnout vlastní střechu, nebo jiné zajímavé místo, kde by byl vhodný náš vyšílač. V takovém případě můžete získat od nás připojení za polovic, nebo i zdarma. Vyplnění tohoto formuláře Vás k ničemu nezavazuje, je orientační a slouží k prvnímu kontaktu. Naši pracovníci se s Vámi spojí a domluví ostatní potřebné detaily.

Vaše kontaktní údaje

Děkujeme za Váš zájem, formulář byl odeslán. Budeme Vás brzy kontaktovat.
Nepodařilo se odeslat formulář. Kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 4111 98 888. Děkujeme za pochopení.

Metropolitní síť není jen internet

Naše síť je jiná, než kterou poskytují ostatní provideři. My neposkytujeme pouze přístup k internetu, televizi, nebo telefonu. U nás lidé z města (nebo i více měst) mohou sdílet za určitých pravidel spoustu věcí. Od nás je k dispozici v síti výkonný NAS server, který zajistí mnoho funkcí, od velkého prostoru pro zálohování dat z Vašich zařízení, po sdílení dat mezi uživateli. Podporujeme funkce cloudu, záznamu IP kamer, provozu Vašich webových stránek, provozu Vašich e-mailových schránek, FTP, VoIP telefonii a spoustu dalšího. Všichni naši uživatelé sítě mohou společně hrát hry v síti tak, jako kdyby byli vedle sebe. To vše bez nutnosti složité síťové konfigurace přes internet. Vše je v rámci intranetu plně k dispozici a naši technici Vám pomohou s nastavením, pokud si sami nebudete vědět rady.

Telefonická a e-mailová podpora

Neustále rozvíjíme možnosti, jak s námi můžete komunikovat. Preferujete raději telefonický hovor? Pak volejte na linku 4111 98 888. Raději píšete e-mailem? Je zde k dispozici naše schránka admin@czwifi.net, která používá chytré funkce pro hromadné zpracování e-mailů, které zajistí, že si budete psát vždy se stejným člověkem, který již zná Vaši předchozí komunikaci. Preferujeme použití e-mailové podpory, lépe se tak vyřizují Vaše dotazy.

Nebojte se nás oslovit, jsme lidé a jsme tu pro Vás.