O nás

Vznik našeho projektu se datuje na rok 1996, kdy jsme začínali jako malá software vývojářská firma pod jménem Digisoft. Postupem času se ale naše aktivita rozrostla i na jiná odvětví, jako například prodej hardware, zákaznický servis, poskytování webhostingu, správa webových stránek a od roku 2004 i poskytování přístupu k metropolitní síti a k internetu. Provozovali jsme i několik internetových kaváren a klubů, známých jako Crazy Music Bary.

Při rozdělování aktivit i vlastnických podílů firmy Digisoft vznikla neziskovka XCenter.eu, o.s., která od roku 2007 zajišťovala celý chod projektu. Tato neziskovka nikdy nežádala o žádné dotace, nebo příspěvky, vždy byla soběstačná a sloužila lidem. Právě proto máme lidové ceny jak námi vyvýjeného software (pokladní systémy, odbavovací systémy pro rádia, čárový kód a další), tak i ostatních služeb. Sloužíme lidem.

Po změnách v roce 2020 (souvisejících s Coronavirovou krizí) vznikl subjet CrazyMusic.cz, z.s., který integroval projekt MySOFT.cz a s ním i všechny jeho aktivity, včetně CZWifi.net.

Naše síť začala v Brně - Židenicích, pak v Praze na Vinohradech a od roku 2010 jsme vybudovali velmi kvalitní a hustou síť v okrese Most, kde aktuálně poskytujeme internet snad úplně nejvíce.

Sítě nás baví, umíme je a naši připojení členové jsou velmi spokojení. Rychlosti nijak nelimitujeme, neměříme FUP, ani nijak jinak nikoho nebrzdíme. V síti jsou tak všichni svobodní, chránění a rychlost odpovídá místní dostupnosti. To vše za pár kaček.

Chcete patřit k nám? Tak neváhejte a poptejte dostupnost u Vás.