Levný a dostupný internet

Navigace

Ceník připojení

1MBit / 1MBit
50 Měsíčně
10MBit / 10MBit
90 měsíc
25MBit / 25MBit
125 měsíčně
50MBit / 50MBit
150 měsíc
75MBit / 75MBit
175 měsíc
100MBit / 100MBit
200 měsíc
A A A

PŘIPOJENÍ PŘES WIFI 5GHz s technologií AirMax pro sníženou dobu odezvy a vyšší rychlosti i na větší vzdálenost.

Ceny už od 50Kč

Zřízení připojení: ZDARMA (zahrnuje aktivaci a administrativní náklady, nezahrnuje platbu za první měsíc a samotné úkony technika a zařízení, které je nutné si domluvit případně individuálně).

Při platbě prvního měsíce máte ihned druhý měsíc ZDARMA! Při přechodu od jiného operátora máte po celou doby výpovědní lhůty připojení zdarma. Je možné si domluvit týdenní zkušební připojení zcela zdarma, pro možnosti otestování dostupnosti a rychlosti.

Měsíční poplatek za přístup k síti: 50 - 200Kč (zahrnuje přístup k internetu i službám metropolitní sítě dle zvolené rychlosti od 1MBit do 100MBit). Nijak neomezujeme FUP (neexistují datové limity). U nás si surfujete naprosto bez omezování. Rychlost se dle lokality a vytíženosti sítí může lišit a může se pohybovat mezi 1MBit/s až 300MBit/s v příchozím i odchozím směru. Obvyklá rychlost většiny připojených klientů se pohybuje průměrně okolo 100MBit/s. V rámci zvoleného tarifu je maximální rychlost nastavena dle Vámi zvolené varianty. Garantujeme rychlosti 1:10, což je v rámci trhu velmi ojedinělé a fér.

V ceně máte i 100MB webového prostoru a 100MB e-mail na doméně czwifi.net (například USER.czwifi.net a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), případně na Vaší vlastní doméně, pokud ji máte. Dále je v rámci metropolitní sítě k dispozici sdílené NAS přímo v síti, kde jsou k dispozici sdílené složky (filmy, hudba apod), ale máte zde 90GB vlastního prostoru v soukromé složce, kam máte přístup jen Vy. 

Je možné se individuálně domluvit i na vyšších rychlostech a doplňkových službách (veřejná IP, webhosting, serverhousing).